Jak to u nás vypadá

VÍTEJTE U SOVIČEK! OTEVŘETE VRÁTKA A POJĎTE DÁL

Stačí udělat pár kroků a otevře se před vámi rozlehlá zahrada, kde si děti užívají spoustu zábavy. Je na ní bahniště, ze kterého jsou mrňouskové naprosto unešení, ale také dráha na motorky, kde se dá skvěle jezdit. A nechybí ani „laňáček“ – provazové prolézačky, kde malé „opičky“ cvičí svou mrštnost. Když máme chuť malovat nebo tvořit, sedneme si do altánu. Tam také rádi čteme pohádky.

KDYŽ JE POTŘEBA, MÁME SI KAM ZALÉZT

K dispozici máme jurtu a také nově postavený přírodní dům. Jedná se o dřevostavbu se zelenou střechou, kde si v zimě můžeme zatopit topením nebo i krbem. Protože milujeme vůni dřeva, i veškerý nábytek a pomůcky jsou vyrobeny z tohoto materiálu.

HRAČKY PLNÉ FANTAZIE

Přestože nejsme montessori školka, líbí se nám různé pomůcky, které z této myšlenky vycházejí. Jsou totiž vhodné pro cvičení jemné motoriky, probouzejí fantazii a malí zvídavci se toho díky nim hodně naučí. A tak jsme jich spoustu pořídili! Děti si mohou hrát s různými skládačkami, kostkami, puzzlíky, učit se, jak se larva mění na housenku a pak na motýla… Zabaví se s nimi zkrátka malí i velcí.

ZAUJALA VÁS NAŠE LESNÍ ŠKOLKA?

Přiveďte k nám vaše děti

SENOHRABSKÉ SOVIČKY

}

Pondělí - pátek

7.30 - 16.30

Na Pískovně 157, Senohraby

Senohrabské Sovičky, z.s.

i

IČO: 03364003