Jak v Sovičkách slavíme narozeniny

Pro každé dítě jsou jeho narozeniny velkou událostí, proto pokud máte zájem, může je společně s námi ve školce oslavit. Než ale oslava vypukne, prosíme o:

  • včasné oznámení plánovaných narozenin u nás ve školce, nejlépe 4–5 dní předem, abychom včas mohli pro oslavence pořídit dárek, který ho opravdu potěší, a ostatní děti mu stihly nakreslit nebo vyrobit nějaký svůj osobní dárek.
  • donesení dortu, bábovky, perníku, muffinů. Zkrátka oblíbené pochutiny, pokud možno zdravějšího nádechu. Pokud byste si v tohle směru nebyli jistí, je tu možnost si objednat dort u naší paní kuchařky Alenky Malicharové, která vám vyrobí variantu, jakou jen budete chtít: od vanilkovoovocného dortu po banánovočokoládový nebo třeba kokosový… Kontakt: alena.melicharova26@gmail.com, telefon.: 792 237 048.
  • na narozeniny dětí doporučujeme donést nějaké jejich fotky, jak postupně rostly (od miminka do současnosti). S dětmi si pak u nich říkáme, co vlastně v té době už uměly a co vše se za tu dobu změnilo. Například: „Tady jsi, Kubíčku, byl ještě malé miminko, které potřebovalo pomoc maminky, tady už jsi zvládal sám lézt, chodit, jíst…“

Děti to ohromně baví!

ZAUJALA VÁS NAŠE LESNÍ ŠKOLKA?

Přiveďte k nám vaše děti

SENOHRABSKÉ SOVIČKY

Na Pískovně 157, Senohraby

Jsme lesní školka, která funguje již 6. rokem. Našimi základními pilíři je co nejčastější pobyt venku v přírodě, individuální a respektující přístup k dětem a rodinná atmosféra.

MÁME OTEVŘENO

}

Pondělí - pátek

7.30 - 16.30