Průvodkyně

JANA HANZLOVÁ SLANINOVÁ

Zakladatelka

K myšlence založit lesní školu mne přivedli moji tři synové, díky kterým jsem se začala zajímat o různé druhy vzdělávání a výchovy dětí. Školka má dnes pro mne mnohem hlubší rozměr, stala se součástí mé osobnosti a vlastně i celé rodiny.

MONIKA OLMROVÁ

Průvodkyně

Mám čtyři děti ve věku od 4 do 21 let a dlouhé roky jsem pracovala jako chůva. Myslím, že pobyt v přírodě za každého počasí je pro děti obrovským vkladem do celého života. Moc mě baví společně poznávat vůně všech ročních období, slavit tradiční svátky, zpívat, tvořit a číst knihy.

ALENA BORNOVÁ

Průvodkyně

Ač pedagogicky se vzdělávající, chuť pustit se do učení jsem našla, až když přišel na svět můj syn. Mimo školku ráda běhám venku, dělám thaibox a klasický box, zajímám se o klimatické změny, poslouchám hc punk, zkouším nové veganské recepty a čtu a čtu a čtu.

BÁRA POKORNÁ

Průvodkyně

Mám šestiletého syna Petra a práce s dětmi mě moc baví. Než jsem nastoupila na mateřskou, pracovala jsem ve školkách Kolovrátek a Čtyřlístek. Nejvíce času trávím v přírodě, kterou mám moc ráda, a naplňuje mě energií.

PETRA OŠŤÁDALOVÁ

Průvodkyně

Do lesní školky mne přivedl můj syn. Zpočátku jako maminku, která chce pro své dítě rodinné prostředí s láskyplným přístupem plným energie života, kde zocelí tělo pohybem a pobytem v přírodě. Je krásné předávat dětem, co již vím, a přijímat od nich to, co stále nevím.

Michaela Hupcejová

Průvodkyně

Jmenuji se Michaela Hupcejová, je mi 45 let. Žiju 19 let ve Strančicích a mám 5 dětí – Vojtu, Elišku, Mikuláše, Julii a Žofii. Od roku 2004 (17 let) organizuji programy a akce, (kroužky, závody, zábavy, festivaly) v rodinném centru Lodička, které působí na Strančicku.

Více info
V rodinném centru jsem vedla hravé kroužky pro děti od 1 do 5 let a keramický kurz. Tři roky jsem byla manažerkou dotací v Místní akční skupině Říčansko. Jsem vystudovaná projektantka stavebních technologií a mám 9 let praxe v projektových firmách, ateliérech. Od mládí organizuji dětské pobytové tábory pro děti od 3 do 16 let. Specialitou a mým koníčkem jsou tvoření (háčkování, pletení košíků, paličkování, modelování, keramika), výlety, bojovky, lyžování, cyklistika, posilování a podobně.

ZAUJALA VÁS NAŠE LESNÍ ŠKOLKA?

Přiveďte k nám vaše děti

SENOHRABSKÉ SOVIČKY

Na Pískovně 157, Senohraby

Jsme lesní školka, která funguje již 6. rokem. Našimi základními pilíři je co nejčastější pobyt venku v přírodě, individuální a respektující přístup k dětem a rodinná atmosféra.

MÁME OTEVŘENO

}

Pondělí - pátek

7.30 - 16.30