Průvodkyně

Jana Hanzlová Slaninová

JANA HANZLOVÁ SLANINOVÁ

Zakladatelka

K myšlence založit lesní školu mne přivedli moji tři synové, díky kterým jsem se začala zajímat o různé druhy vzdělávání a výchovy dětí. Školka má dnes pro mne mnohem hlubší rozměr, stala se součástí mé osobnosti a vlastně i celé rodiny.

Monika Olmrová

MONIKA OLMROVÁ

Průvodkyně

Mám čtyři děti, vystudovala jsem obor Předškolní a mimoškolní pedagogiky a dlouhé roky jsem pracovala jako chůva. Myslím, že pobyt v přírodě za každého počasí je pro děti obrovským vkladem do celého života. Moc mě baví společně poznávat vůně všech ročních období, slavit tradiční svátky, zpívat, tvořit a číst knihy.

Kateřina Kostková

KATEŘINA KOSTKOVÁ

Průvodkyně

Mojí největší praxí je výchova mých dvou dcer (3 a 5 let), s kterými se nikdy nenudím.
K dětem jsem měla vždy velmi blízko, jsou pro mě zdrojem nekonečné energie, kterou bych ráda předávala dále i ostatním dětem v lesní školce. Více zkušeností jsem získala v kurzech – Jak pracovat s dětmi v předškolním věku a kurzu asistenta pedagoga.

Bára Pokorná

BÁRA POKORNÁ

Průvodkyně

Mám šestiletého syna Petra a práce s dětmi mě moc baví. Než jsem nastoupila na mateřskou, pracovala jsem ve školkách Kolovrátek a Čtyřlístek. Nejvíce času trávím v přírodě, kterou mám moc ráda, a naplňuje mě energií.

Petra Ošťadalová

PETRA OŠŤÁDALOVÁ

Průvodkyně

Do lesní školky mne přivedl můj syn. Zpočátku jako maminku, která chce pro své dítě rodinné prostředí s láskyplným přístupem plným energie života, kde zocelí tělo pohybem a pobytem v přírodě. Je krásné předávat dětem, co již vím, a přijímat od nich to, co stále nevím.

Michaela Hupcejová

Michaela Hupcejová

Průvodkyně

Jmenuji se Michaela Hupcejová, je mi 45 let. Žiju 19 let ve Strančicích a mám 5 dětí – Vojtu, Elišku, Mikuláše, Julii a Žofii. Od roku 2004 (17 let) organizuji programy a akce, (kroužky, závody, zábavy, festivaly) v rodinném centru Lodička, které působí na Strančicku.

Více info
V rodinném centru jsem vedla hravé kroužky pro děti od 1 do 5 let a keramický kurz. Tři roky jsem byla manažerkou dotací v Místní akční skupině Říčansko. Jsem vystudovaná projektantka stavebních technologií a mám 9 let praxe v projektových firmách, ateliérech. Od mládí organizuji dětské pobytové tábory pro děti od 3 do 16 let. Specialitou a mým koníčkem jsou tvoření (háčkování, pletení košíků, paličkování, modelování, keramika), výlety, bojovky, lyžování, cyklistika, posilování a podobně.

ZAUJALA VÁS NAŠE LESNÍ ŠKOLKA?

Přiveďte k nám vaše děti

SENOHRABSKÉ SOVIČKY

}

Pondělí - pátek

7.30 - 16.30

Na Pískovně 157, Senohraby

Senohrabské Sovičky, z.s.

i

IČO: 03364003